Jalgratturi kindad SONNY, hall, puutetundlik

8,99 €
【LIBISEMISVASTANE JA PEHME MATERJAL】: jalgratturi kinnaste peopesad on kaetud vastupidava geelmaterjaliga, mis aitab parandada haarde tugevust ja kaitseb käsi hõõrdumise eest.
【HINGATAVAD KINDAD】: hingavad satiinist kindad hoiavad käed jahedana; Peopesas on kasutatud libisemiskindlat silikoonmaterjali, mis tagab vastupidavuse muru, muda ja muu vastu, äärmiselt vastupidav käepide, mis ei rebene.
【PUUTETUNDLIKUD kindad】: kinnaste sõrmeotstel on puutetundlik funktsioon – saate oma telefoni hõlpsalt kasutada, kui kannate kindaid, ilma neid käest võtmata.
【MULTIFUNKTSIONAALSED KINNAD】: meie kindad ei sobi mitte ainult ideaalselt jooksmiseks, kõndimiseks, jalgrattasõiduks, ratsutamiseks, matkamiseks, autojuhtimiseks, vaid neid saab kasutada ka jõusaalis treenimisel, ronimiseks, golfi mängimiseks, kalastamiseks või õues töötamiseks.
【MITMESUGUSED SUURUSE VALIKUD】: sobiva sobivuse saamiseks valige 4 suuruse hulgast: S/M (sobib enamikele naistele), L (sobib enamikele meestele). Õige sobivuse leidmiseks vaadake suuruste tabelit.
Lisa ostukorvi