Lambavillast sisetallad Hey Nature, 2 paari

45,99 € 14,99 €
Komplektis 2 paari lambavillast sisetaldu: Hey Nature looduslike termosisetaldadega saate hoida oma jalad talvel soojas. 100% looduslik: soojad sisetallad lambavillast ja naturaalsest lateksist. Eriti hubane, eriti soe!
✔ 100% naturaalsed lambavillast sisetallad, mis tagavad soojad jalad igat tüüpi jalatsites: tossud, talvesaapad, meeste kalossid, naiste kalossid, ideaalsed sisetallad meeste töösaabastele. Toodetud õiglaselt EL-is.
Libisemiskindel alumine külg: villased sisetallad püsivad paigal tänu naturaalsele lateksist alumisele küljele – jalanõude sisetallad ei rullu jalanõudes kokku. Polsterdatud kõnnak: eriti soojad ja paksud sisetallad pehmendavad jala liikumist!
Täiuslik kingasisene kliima: meie naturaalse kingasoojendajaga on teie jalgadel alati ideaalne temperatuur: ei külm ega liiga kuum, jalad ei hakka higistama. Sügelusevaba ja seetõttu ideaalsed saapa sisetallad meestele ja naistele.
Lihtne enda mõõdu järgi sobivaks lõigata! Kui jääte kahe jalatsisuuruse vahele või teie suurus pole saadaval, tellige lihtsalt meie meeste ja naiste soojendusega sisetallad ühe numbri võrra suuremad ja lõigake need sobivasse mõõtu.

Mõõdud:
38 - sisetalla pikkus 24cm
39 - sisetalla pikkus 25cm
42 - sisetalla pikkus 27.5cm
Lisa ostukorvi